SIA “SANAR INTEGRA”

Viss pakalpojumu klāsts starptautiskajiem preču pārvadājumiem ar jauktiem transporta veidiem, kā arī citi loģistikas risinājumi.

Mūsu darbs – vairāk nekā vienkārši Jūsu kravas piegāde

Mēs organizējam pārvadājumus – operatīvi un droši, ņemot vērā kravas īpatnības un Jūsu prasības par termiņiem un budžetu.

mūsu misija

SIA "SANAR INTEGRA" misija ir nodrošināt efektīvus un elastīgus loģistikas risinājumus vietējiem un ārzemju klientiem, izmantojot inovatīvas procesa vadības tehnoloģijas. SIA "SANAR INTEGRA" speciālisti strādā loģistikas un ekspedēšanas nozarē vairāk nekā 5 gadus, iegūstot droša un stabila partnera reputāciju. Bagāta profesionālā pieredze, finansiālā stabilitāte, pārbaudītie kravu pārvadājumu maršruti, kā arī izdevīgie sadarbības līgumi ar vadošiem kravu pārvadātājiem nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem.

PRIORITĀTES

SIA "SANAR INTEGRA" prioritātes: cena un elastība, tāpēc uzņēmums īsteno elastīgu pieeju darbam: individuāla pieeja katra klienta vajadzībām, optimāla kravas piegādes varianta meklēšana, piedāvājot piemērotas cenas un nodrošinot drošības pakalpojumus.

 

SIA "SANAR INTEGRA" – sociāli atbildīgs uzņēmums, kurš piedāvā konkurētspējīgus nosacījumus abpusēji izdevīgai sadarbībai.

VĒRTĪBAS

SIA "SANAR INTEGRA" vērtības: pielāgojamība un izpratne mūsu klientu un partneru individuālo prasību nodrošināšanai, augstas kvalitātes serviss, kompetence un profesionalitāte.

KOMANDA

SIA "SANAR INTEGRA" komanda sastāv no profesionāļiem, kuri ir spējīgi realizēt uzņēmuma mērķus un uzdevumus. Veiksmīga mērķu īstenošana un ātra uzdevumu izpildīšana pilnībā atkarīga no mūsu darbinieku pieredzes, darbībām un lojalitātes. Tieši mūsu speciālisti savā ikdienas darbā risina jautājumus saistītus ar pakalpojumu sniegšanu, tirdzniecību, finansēm un vadību, kā arī veido uzņēmuma vērtību sistēmu, kura ietekmē uzņēmuma izaugsmi un uzņēmuma darbinieku un partneru labklājību.

© 2017 SIA «SANAR INTEGRA».

Visas tiesības ir aizsargātas. Visiem materiāliem, kas izvietoti mājas lapā, ir informatīvs raksturs un tie nav publisks piedāvājums.